Grupa Mrówki 6 lat

• Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Chętnie uczestniczymy we wszystkich zajęciach, które pomagają nam przygotować się do szkoły. W każdym zakątku naszej sali przenosimy się w inny świat: w kąciku kuchennym gotujemy pyszne obiadki dla naszych lalek, w kąciku samochodowym budujemy trasy i bawimy się w wyścigi, gdy chcemy poznać ciekawostki i przypomnieć sobie ulubioną bajkę mamy kącik książki. Tych kącików jest wiele, w każdym coś się dzieje.

Nasze panie dbają o nas, zawsze się uśmiechają. Lecz nie tylko się bawimy, bardzo chętnie uczestniczymy w różnych zajęciach, których mamy bez liku. Tutaj śpiewamy i tańczymy, poznajemy język angielski oraz rozwijamy sprawność fizyczną.