Język Angielski

Małe dzieci przyswajają język obcy w sposób naturalny– tak samo jak język ojczysty. Tylko małe dzieci są w stanie przyswoić sobie obcy system językowy w sposób pełny tzn. na takim samym poziomie jak język ojczysty. Co więcej, małe dzieci wystawione na odpowiednio systematyczny kontakt są w stanie nauczyć się wielu języków. Dzieci nie mają zahamowań takich jak dorośli. W radosnym, bezpiecznym środowisku z chęcią biorą udział z zabawie zwanej  "I don’t understand" lub "Je ne comprends pas".  Rozmawiamy z dziećmi "obrazami" - pokazujemy język tak, aby był ciekawy i motywował do wołania o "jeszcze".

My uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc!